1. אודות
  2. סוגי התרגומים
  3. תרגום תוכן שיווקי

תרגום תוכן שיווקי


תרגום תוכן שיווקי מעברית לאנגלית ברמה המקצועית ביותר אצלנו בשגית ברנע שירותי תרגום!

תחום השיווק הוא תורה שלמה של אסטרטגיות ושיטות לקידום החשיפה למוצר כלשהו, שתביא בסופו של דבר לגידול במכירות של אותו מוצר. בעידן המודרני משתנים המושגים בתחום השיווק, כאשר הפוקוס עובר מהמוצר ומנותן השירות אל הלקוח ואל הצרכים שלו. שיווק מודרני מדבר אל האנשים על עצמם ועל הצרכים שלהם, כאשר אסטרטגיית השיווק העיקרית היא לגעת באנשים, לרגש אותם, לגרום להם לחשוב שהם לא יכולים להמשיך מבלי לרכוש או לצרוך את המוצר.

בעלי עסקים היום יודעים שעליהם לתרגם את פעולות השיווק שלהם במדיות השונות לשפות, ובעיקר לאנגלית, על מנת לחשוף את המוצרים שלהם לקהלי יעד חדשים ובכך להגדיל את פוטנציאל המכירות שלהם. לכן, תרגום שיווקי אינו יכול להרשות לעצמו להיות חובבני והוא מצריך הבנה בפרקטיקות שיווקיות והכרות עם השינויים והתמורות שתחום השיווק חווה לאורך השנים.

תרגום תוכן שיווקי הוא לא סתם עוד תרגום. הוא ייחודי במהותו במובן זה שהוא אינו עוסק בתרגום ישיר ומדויק של המושגים אלא בהתאמת התרגום אל קהל היעד שלו. אחרת, התרגום יפגע במטרה השיווקית שלשמה התוכן נכתב מלכתחילה – הגדלת אחוזי המכירות. הדרך להשגת מטרה זו יכולה להשתנות בהתאם לשפה, לסוג האוכלוסיה ולנורמות החברתיות המקובלות בקרב קהל היעד. כלומר, האתגר הוא להפיק לתוכן שיווקי תרגום יצירתי שמצד אחד ישמור על הזהות שלו ויציג את המוצר מהימנה גם בשפת התרגום, ומצד שני יהיה רלוונטי ומותאם לצרכים הייחודיים של קהל היעד ולמאפיינים שלו. פרקטיקה זו, המכונה לוקליזציה, מקבלת חשיבות יתרה כאשר מדובר בתרגום שיווקי שאמור להוביל לגידול בהכנסות באמצעות הגדלת היקף המכירות.

מאחר וההשקעה הכספית בתרגום שיווקי אמורה להניב גידול עתידי בהכנסות, חשוב להשקיע בתרגום איכותי ומקצועי שיספק את הסחורה. ‘ברנע תרגומים’, המספקת ללקוחותיה שירותי תרגום כבר מעל 15 שנה, מבינה את הצורך העסקי ולכן מציעה שירותי תרגום שיווקי מעברית לאנגלית על ידי מומחים בעלי ידע וניסיון בשיווק. כך אנו מסייעים ללקוחותינו העסקיים להגשים את יעדי המכירות שלהם מעבר לים ומלווים אותם מקצועית בתהליך המורכב של שיווק במדינה זרה.

אם גם אתם רוצים לפרוץ לשווקים חדשים בעולם ומחפשים תרגום איכותי של התוכן השיווקי שלכם, אבל אין לכם מושג מאיפה להתחיל – דברו איתנו. אנחנו נסייע בכל שאלה או התלבטות ונציע לכם פתרונות מותאמים במחירים הוגנים ונגישים. כל מה שנותר לכם הוא ללחוץ כאן ולהשאיר פרטים. כמו כן, תוכלו לפנות אלינו באמצעות הטלפון – 04-8360187 או 052-3562112.
logo בניית אתרים