1. אודות
  2. סוגי התרגומים
  3. תרגום קורות חיים לאנגלית

תרגום קורות חיים לאנגלית

תרגום קורות חיים מעברית לאנגלית ברמה המקצועית ביותר אצלנו בשגית ברנע שירותי תרגום!

בעידן הגלובלי והטכנולוגי שבו אנו חיים, עולם העבודה כבר אינו מוגבל גאוגרפית ולמעשה אפשרויות התעסוקה הפתוחות בפני כל אחד מאיתנו הן מגוונות ופרוסות על פני העולם כולו. יותר ויותר מהצעירים היום מוצאים את עצמם מגישים קורות חיים למשרות בחו”ל, כאלו המצריכות רילוקיישן או כאלו שממוקמות בישראל ומשתייכות לחברות בינלאומיות כאלה ואחרות. לשם כך יש צורך להגיש קורות חיים באנגלית – מה שמהווה עבור חלקנו משימה לא פשוטה כלל. אבל אל תתנו לאתגר זה לייאש אתכם ובוודאי שלא כדאי לפספס הזדמנות תעסוקתית טובה מסיבה זו. ב’ברנע תרגומים’ אנו מציעים שירות כתיבת קורות חיים באנגלית או תרגום קורות חיים לאנגלית, במידה ויש לכם כבר קורות חיים מוכנים וטובים מספיק בעברית.

נכון, תמיד אפשר להיעזר בחבר טוב או מישהו שיודע אנגלית ברמה סבירה, שיעזור לכם לכתוב או לתרגם את קורות החיים שלכם. אך חשוב לזכור שכתיבת קורות חיים מוצלחים זו אמנות בפני עצמה. כל אחד יכול לכתוב קורות חיים, אבל כדי שקורות החיים שלכם יבלטו לטובה מבין מאות או אפילו אלפי קורות חיים אחרים, חשוב שתיתנו למומחים לעשות את מה שהם הכי טובים בו. וזה נכון שבעתיים כאשר מדובר בכתיבת קורות חיים באנגלית או בתרגום שלהם לאנגלית. הדבר האחרון שאתם רוצים הוא שיפסלו את מועמדותכם על הסף רק כי לא עבדתם לפי הפורמט המקובל במדינת היעד או כי לא ניסחתם כפי שמקובל. באותה מידה, חשוב שמי שכותב את קורות החיים באנגלית או מתרגם אותם לאנגלית, יהיה בקיא בתחום העיסוק שלכם. הרי אין מביך יותר מלהגיש קורות חיים שבהם כתובים המונחים המקצועיים הבסיסיים באופן שגוי. עם השירות המקצועי שתקבלו ב’ברנע תרגומים’ תוכלו להיות רגועים שהתרגום הינו תרגום אמין, מדויק ומותאם לניואנסים המקובלים במדינת היעד בכל הנוגע לכתיבת קורות חיים (מה שמכונה בשפה המקצועית – לוקליזציה של קורות החיים).

כדאי לקבל הצעת מחיר מותאמת ומדויקת. לצורך קבלת הצעת מחיר או להתייעצות בכל שאלה – צרו קשר באמצעות מספרי הטלפון הבאים –   04-8360187/  052-3562112 או השאירו פרטים כאן ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

מהניסיון שלנו, פעמים רבות הצורך בקורות חיים באנגלית הוא צורך מיידי שכן חלון ההזדמנויות לשליחתם פתוח לזמן קצר בלבד. לכן פיתחנו עבורכם מענה במסלול ייחודי של תרגום בדקה ה-90 – לקבלת מענה זה לחצו כאן.

logo בניית אתרים