1. אודות
  2. מחיר תרגום לאנגלית

מחיר תרגום לאנגלית

עלות תרגום מעברית לאנגלית

מחפשים שירות תרגום מעברית לאנגלית במחיר הוגן? אנחנו ב’ברנע תרגומים’ מבינים שלא תמיד יש לכם את הזמן או הידע הנדרשים לתרגום, במיוחד כאשר מדובר בתרגום מעברית לאנגלית. מצד שני, אנחנו יודעים כמה משמעותי עבורכם התרגום המקצועי והמהימן, בין אם אתם סטודנטים הזקוקים לתרגום למטרות אקדמיות ובין אם מדובר בהתכתבות עסקית עם גורמים מחו”ל. בכל מקרה, על תרגום לא מדויק אתם עלולים לשלם מחיר כבד, וחבל.

בדיוק לשם כך אנחנו קיימים! ב’ברנע תרגומים’ תמצאו צוות של מומחי תוכן ומומחים לתרגום שיעניקו לכם שירות תרגום מקצועי, במחירים הוגנים, עבור מסמכים וטקסטים מכל הסוגים, כי חשוב לנו שתהנו מראש שקט ומביטחון מלא בטקסט המתורגם. זו גם הסיבה שאנו עובדים יד ביד עם הלקוח לאורך כל הדרך ומקפידים להיות קשובים לצרכיו הספציפיים ולדרישותיו הייחודיות, כמו גם לעמוד בלוח הזמנים הנדרש בכל הזמנת עבודה.

ומה הכי מדהים בכל הסיפור? שאיכות התרגום והשירות שתקבלו אצלנו ב’ברנע תרגומים’ לא הופכים את כל העסק ליקר יותר. אנחנו מכירים הכי טוב את המחירים בשוק התרגומים ודואגים להביא לכם את המוצר הטוב ביותר במחיר הכי הוגן! ועל כך יעידו לקוחותינו, הפרטיים והעסקיים, שבוחרים בנו כל פעם מחדש לאורך השנים.

איך נקבעת עלות התרגום? עלות התרגום מושפעת מגורמים שונים וביניהם איכות ודיוק התרגום וכן מומחיות התוכן הנדרשת לצורך התרגום. במקרה של מסמך משפטי או רפואי בעברית, למשל, תרגומו לאנגלית יצריך גם הכרות טובה עם השפה העברית והשפה האנגלית וגם מומחיות תוכן בעולם המשפט או הרפואה, ולכן המחיר יעלה בהתאם. ניתן לעשות הערכה של עלות תרגום מעברית לאנגלית, שכן אנו גובים עבור תרגום לאנגלית מחיר ממוצע של 0.17 ₪ למילה (לא כולל מע”מ). עם זאת, המחיר כאמור יכול להשתנות כתלות בגורמים שונים ולכן כדאי לקבל הצעת מחיר מסודרת ומדויקת.

גורמים נוספים המשפיעים על עלות התרגום הם אורך הטקסט המתורגם (היקף מילים)  ומידת הדחיפות שלו. נתקעתם עם מסמך שצריך לתרגם מעכשיו לעכשיו? אל דאגה! גם כאשר מדובר בצורך דחוף אנו יודעים לתת מענה מיידי ומהיר – למידע נוסף על השירות הייחודי שלנו תרגום בדקה ה-90 לחצו כאן .

לקבלת הצעת מחיר מפורטת או התייעצות בכל נושא – אל תהססו ליצור קשר בטלפון 052-3562112 או השאירו פרטים כאן ואנחנו נחזור אליכם.

logo בניית אתרים