חברת מתרגמים

אופיה הגלובלי של ישראל, הנובע מריבוי התושבים שהגיעו ממדינות שונות, חברות רבות הפונות לשוק העולמי, ריבוי האקדמאים בישראל שנדרשים לכתוב בשפות שונות, גורם לכך שישנו צורך גדול בתחום שירותי התרגום. ואכן ישנן לא מעט חברות המציעות שירותים אלו בישראל. אך לא דין חברה אחת כדין אחרת, וישנם דגשים לא מעטים שיש לשים לב אליהם.

הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא האיכות. ישנן טכנולוגיות המאפשרות כיום תרגום מהיר של טקסטים במגוון שפות, אך כמובן שחברות שנעזרות באמצעים כאלו מפיקות תרגומים שגויים, בעלי מבני משפט לא טבעיים, ובתוצאה הסופית מתקבל טקסט עם שגיאות, שאינו זורם וקולח. לכן חשוב לבחור חברת מתרגמים כמו ברנע תרגומים, בה התרגומים מתבצעים באופן ידני לחלוטין על ידי מתרגמים מומחים.

שנית, במקרים רבים שירות תרגום נצרך עבור תחומים ספציפיים, בעלי ז’רגון ייחודי, כאשר נדרשת מומחיות ותשומת לב לפרטים. יש להבחין בהקשר של המושג ולדעת לתרגם אותו באופן הנכון. חברות תרגום בישראל שאינן מעסיקות מתרגמים בעלי תחום מומחיות (כגון בתחום המשפטי, אקדמאים, מומחים בתחום הרפואי וכו’) לא ידעו לתרגם כראוי את המושגים והרעיונות, ויגיעו ללא ספק לתוצאה לקויה. ברנע תרגומים מספקת שירותי תרגום מקצועיים במגוון תחומים, ומעסיקה לשם כך מתרגמים מומחים בתחומם בלבד.

שלישית ולא פחות חשוב – איכות השירות של החברה. מה המהירות בה ניתן לקבל את הטקסט מתורגם? כמה יגבו לשם כך? האם ניתנות הנחות בהתבסס על היקף החומרים? כמה החברה גמישה מבחינת בקשות לתיקונים ושכתובים? האם החברה שקופה בנוגע לשאלות האלו? כל אלו שאלות שיש לקחת בחשבון לפני שבוחרים את החברה המתאימה לכם. בברנע תרגומים אנו מאמינים בשקיפות מלאה, ומספקים ללקוחותינו את כל התשובות לשאלות הללו באופן נגיש ונוח.

לסיכום, ריבוי חברות תרגום בישראל עשוי לגרום לקושי בבחירת החברה הנכונה עבורכם, אך שירות תרגום טוב ויעיל אינו בגדר מותרות יקרות שיש להתפשר עליהן. ניתן למצוא חברת מתרגמים איכותית שתיתן לכם שירות טוב ותוצר איכותי במגוון תחומי התמחות ובמחירים נוחים. רוצים לקבל פרטים נוספים על שירותי תרגום של ברנע תרגומים? פנו אלינו דרך האתר או בטלפון 052-3562112  ואנו נשמח להשיב על כל שאלה. 

מחפשים חברת מתרגמים?

צרו איתנו קשר

טלפונים: 052-3562112, 04-8360187

כתובת: שושנת הכרמל 86, חיפה. מיקוד 34323

מייל: sageetb@netvision.net.il

logo בניית אתרים