1. אודות
  2. סוגי התרגומים
  3. הנהלת חשבונות תרגום לאנגלית

הנהלת חשבונות תרגום לאנגלית


תרגום הנהלת חשבונות מעברית לאנגלית ברמה המקצועית ביותר אצלנו בשגית ברנע שירותי תרגום!

תרגום איכותי למסמכים פיננסיים

חשבי שכר? יועצי מס? מנהלות חשבונות? כל מי שעובד בעסק פיננסי, יודע שדיוק הוא שם המשחק. בכל הנוגע לתחום הנהלת חשבונות תרגום זה חלק מהותי ודומיננטי באיכות השירות שאתם מעניקים ללקוח שלכם. על איכות התרגום, במיוחד במסמכים פיננסיים ומשפטיים, יכול לקום וליפול דבר.


כשמתעסקים עם כסף של לקוחות, חברות או ישויות משפטיות, יש לשים דגש כפול על איכות ודיוק, ובמיוחד כשמעורבים בכך מספרים גדולים. הדבר האחרון שמנהלי חשבונות או חשבי שכר רוצים, זה לראות את העבודה שלהם יורדת לטמיון, בשל תרגום גרוע ללקוח מחו”ל. אז איך יודעים כיצד לבחור את המתרגם הנכון? זה שייתן את הטאצ’ הסופי ויבטא במדויק את מהות הדו”חות, המסמכים והדאטה שעליהם עבדתם כל כך קשה?


החשיבות של בקיאות בפרטים הקטנים

ראשית, המתרגם צריך להיות בקיא בתחום התרגום. בקיאות בשפה זה דבר חשוב, אך לא פחות חשוב מכך, זו בקיאות בז’רגון המקצועי של התחום, באותיות הקטנות, בניואנסים שהופכים עבודה מחובבנית למקצועית.


למשל, מתרגם הבקיא בספרות אנגלית, לא תמיד יכול לתרגם כראוי דו”ח מאזן פיננסי מעברית לאנגלית עבור חברה בחו”ל, גם אם הוא בקיא בשפה. אחרי הכול, איכות התרגום היא איכות המוצר הסופי שהלקוח שלכם רואה, והוא צריך להיות ראוי לעבודה שהשקעתם.


מעבר לבקיאות בתחום הספציפי, מתרגם טוב הוא גם כזה שמתמודד בהצלחה עם לוח הזמנים שלכם, במיוחד בתחום הפיננסי שבו זמן שווה כסף. בכל הנוגע לתחום הנהלת חשבונות תרגום לאנגלית הוא שירות מבוקש ונפוץ, שכן הרבה בעלי מקצוע בתחום הפיננסי בארץ עובדים עם לקוחות וחברות מחו”ל, עם חברות בת, עם שילוח בינלאומי, וכדומה. אנגלית היא שפה בינלאומית גם ובמיוחד בתחום העסקים והפיננסים, לכן, אסור להתפשר על איכות התרגום, וכדאי להשקיע על מנת לקבל את התוצר הסופי הטוב ביותר שניתן.


מחפשים כתובת מתאימה, המתמחה בשירותי תרגום בתחום הפיננסי? דיוק ואיכות חשובים לכם, כמו גם מקצועיות ועלות נוחה? חברת ברנע תרגומים מציעה לכם שירותי תרגום מעברית לאנגלית, הנעשים בפועל על ידי מתרגמים מנוסים ומקצועיים. לפרטים, צרו קשר בטלפון 052-3562112

logo בניית אתרים