1. אודות
  2. סוגי התרגומים
  3. תרגום תעודת בגרות

תרגום תעודת בגרות


תרגום תעודת בגרות מעברית לאנגלית ברמה המקצועית ביותר אצלנו בשגית ברנע שירותי תרגום!

עומדים להתקבל למכללה או אוניברסיטה ברחבי העולם? אולי מתכננים לוקיישן מעבר לים והחברה המזמינה אתכם מעוניינת לראות את תעודת הבגרות שלכם באנגלית? בפנייה למשרד החינוך רבים הופתעו לגלות כי לא ניתן לקבל את התעודה בשפה נוספת. הסיבה לכך נובעת מהעובדה כי תעודה זו מופקת בישראל אך ורק בשפה העברית. לכן, במרבית המקרים תצטרכו לפנות לשירותי תרגום מקצועיים, ולצרף את תרגום התעודה וגיליון הציונים שלכם.

איך אנו מתרגמים?

תרגום תעודת בגרות לאנגלית חייב להתבצע בצורה מקצועית, זאת מכיוון שעתידכם באקדמיה ועתידכם המקצועי כרוכים, במרבית המקרים, בציונים שקיבלתם בסוף התיכון. ברחבי העולם תעודה זו מכונה “תעודת סיום בית הספר” ומהווה הוכחה כי אכן עמדתם בכל המטלות והמבחנים בתקופה זו. תעודת הבגרות המתורגמת עבור מוסדות אלה תשמש אתכם מעתה ולתמיד, ואינכם צריכים לבצע את התרגום שוב ושוב עבור מוסדות או מקומות עבודה פוטנציאליים נוספים.

אישור נוטריון

כאשר תגשו לחלק מהמוסדות יתכן ויבקשו מכם גם אישור נוסף על כך שהתרגום לאנגלית זהה למקור. מדובר במסמך נוסף המוצמד לתרגום (בארה”ב יתכן ותדרשו למסמך אישור בפורמט מסויים – מסמך המכונה “אפוסטיל”) ומעיד על כך שהתרגום זהה למקור. לכן אם החברה בה בחרתם לביצוע תרגום תעודת בגרות טעתה בחלק מהתוכן המתורגם נוטריון דובר אנגלית ועברית לא יוכל לאשר כי אכן המסמך הוא תרגום זהה למקורו.

השירותים אותם אנו מעניקים בתרגום תעודות

בברנע תרגומים אנו מספקים מגוון רחב של שירותי תרגום, החל מדיפלומות שונות ובהן תעודות המעידות על סיום לימודים בתיכון או במוסדות אקדמיים, תרגום של מסמכים אישיים ותרגומים מקצועיים נוספים הדורשים תחומי התמחות מקיפים. בין השאר תרגומים בתחום הרפואי, המשפטי, הפיננסי ותחומים נוספים. גם סטודנטים הזקוקים תרגומים בתחום האקדמי מסתייעים בשירותינו.

צוות המתרגמים שלנו

צוות המתרגמים שלנו מתמחה במגוון רחב של תחומים, כאשר אנו מקפידים על התאמה מלאה בין נישת התרגום לעולם התוכן ממנו מגיע המתרגם. תרגומים בתחומי מדעי הטבע יועברו רק לאדם המתמחה במנוחים המקצועיים בתחום ותרגום משפטי יועבר למשפטן המכיר את הז’רגון המקצועי הנדרש במסמכים מסוג זה.

להזמנת תעודת בגרות או כל מסמך לתרגום לאנגלית פנו אלינו לברנע תרגומים ונשמח להעניק שירות מהיר, מקצועי ואיכותי. אנו זמינים במספר 04-8360187

logo בניית אתרים