1. אודות
  2. סוגי התרגומים
  3. תרגום שיווקי

תרגום שיווקי


תרגום שיווקי מעברית לאנגלית בחברת שגית ברנע- תרגומים ברמה הגבוהה ביותר.
ניתן למצוא מישהו שיציע לכך תרגום מעברית לאנגלית, אהבל במקרים רבים התוצאה אינה מספקת ורחוקה מתוכן שיווקי שימכור את השירות או המוצר כפי שקיוויתם.  אתם צריכים מתרגם שהוא כתב שיווקי – כזה שיודע איך קהל היעד חושב, קורא ומה נותן לו את המוטיבציה לקנות.
אנו מבצעים תרגום תוכן שיווקי על ידי מתרגמים מקצועיים בעלי רקע שיווקי מגוון, וניסיון עשיר בתרגומים שיווקיים. אנו חברה המתמחה בכתיבה שיווקית וכתיבת תוכן לאתרים וברושורים, אנו מספקים שירות שיווקי במגוון רחב של נושאים.
תרגום שיווקי

חוץ מתרגום שיווקי מה אנחנו מספקים

בנוסף לשירותי תרגום שיווקי לאנגלית אנו מספקים שירותי עריכה, הגהה ועימוד של טקסטים ותרגומים קיימים.
בתהליך זה אנו מנסחים את הטקסט שלכם מחדש במיקוד שיווקי, ועושים הגהה לשונית על המסמך.  התהליך נעשה בשיתוף עם חברתכם כדי לקבל טקסט שיווקי רהוט, ממוקד ואפקטיבי.
בכלכלה הגלובאלית של ימינו תרגומים הפכו להיות הכרחיים עבור כל עסק.  השפה אינה עוד מחסום בפני הקשר בין המדינות, החברות ועסקים.
סטאטוס של חברה בינלאומית כבר אינו בידי חברות ענק בלבד.  הודות להתפתחות הגלובליזציה, חברות רבות צריכות את המידע שלהם בתרגומים לאנגלית.
כדי שעסקך יפעל וימכור בשווקים בינלאומיים יש צורך לדבר בשפתם.  הודות לתרגום לאנגלית יש ללקוחות פוטנציאליים מידע נגיש על חברתך, מוצריך ושירותך.  דבר זה מעלה את אמינות החברה ומראה על כוונתה לבסס יחסים עסקיים ארוכי טווח בשוק היעד.
ניתן להשיג ניהול מוצלח של עסק בינלאומי אך ורק דרך תקשורת יעילה.  עליך להיות בטוח שהמסר שלך יובן, יהיה אמין ויעניק ביטחון.

מה נדרש בתחום תרגום שיווקי

תרגום פרסומי/שווקי דורש השקעה רבה יותר, מבחינת יצירתיות וזמן, מפאת הצורך למשוך את תשומת ליבו של הקורא לאורך כל הדרך ולגרום לו לרצות להשתמש בשירות או לקנות את המוצר.
בברנע תרגומים נעזור לך להשיג את היעדים שלך בשווקים בינלאומיים ומקומיים על ידי תרגומים מקצועיים ואיכותיים. בעזרת תרגום מקצועי שמבטא ומציג את מוצריך ושירותך בפני לקוחות הדוברים אנגלית תוכל להגדיל את נפח  הפעילות העסקית ולהגדיל את המכירות.  תרגום שיווקי מקצועי המבטא ומציג את מוצריך בפני לקוחות הדוברים אנגלית. תוכל להגדיל את נפח הפעילות העסקית וכמובן להגדיל את המכירות.
שגית ברנע מציעה שירותי תרגום במגוון תחומים - צרו איתנו קשר להצעת מחיר.
logo בניית אתרים